Hekuran Murati, kandidat për kryetar të Ferizajt nga VV-ja?

Më 14 shkurt u mbajtën zgjedhjet e përgjithshme, ku fituese doli partia e Albin Kurtit.

Ende pa u certifikuar këto zgjedhje, kanë nisur zërat për zgjedhjet lokale.

Këto zgjedhje priten të mbahen në tetor.

Analisti politik, Faton Mehmeti, ka dalë më një postim në Facebook, ku ka parashikuar kandidatin për kryetar të Komunës së Ferizajt nga Lëvizja Vetëvendosje.

Ai mendon se kandidat për deputet do të jetë Hekuran Murati.

Postimi i plotë:

Parashikim. Hekuran Murati do të jetë kandidat i Vetëvendosje për kryetar të Ferizajt.

Ngjarja paraprake

Kah po shkojnë Mbappe dhe Varane?

Ngjarja e ardhëshme

Kendall Jenner në një lidhje serioze me basketbollistin Devin Booker

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian