Heide Klum skena të ‘nxehta’ me burrin

Heide Klum paralajmëroi fizikun e saj fenomenal me një palë bikine, gjatë një pushimi luksoz me burrin Tom Kaulitzher.

Ҫifti u paraqitn në Med, duke u kthyer në bord dhe duke u rrezitur së bashku në temperatura të larta.

Ata poashtu lundronin rreth brigjeve të Korsikës.

Dhe pavarësisht se ishin të rrethuar nga katër fëmijët e Heidi, qifti u paraqitën shumë të dashuruar sa të gjithë mund t’i shihnin./Bota sot

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

KEDS po shqyrton me prioritet kërkesat e diasporës për kyçje në rrjet

Ngjarja e ardhëshme

Mos iu besoni politikanëve profiter dhe shkurtëpamës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian