Hazard lajmërohet pas një viti, shënon gol të “çmendur” ndaj Huescas

Është shënuar foli ji parë në takimin ndërmjet Realit e Huescas, duel ky në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Golin e  parë dhe të epërsisë për Realin e ka shënuar Hazard, në minutën e 40 të takimit.

Ky gol i tij erdhi pas një viti që ai nuk kishte shënuar me Realin, dhe ishte vërtetë i bukur.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

Ngjarja paraprake

Tërmeti në Turqi, shihni si mbahet në “këmbë” pallati nga 3 vinça

Ngjarja e ardhëshme

Epidemiologët: Të korrigjohet mënyra e përcaktimit të shkakut të vdekjeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian