Haxhi Krasniqi: Urime të gjithë kombit shqiptar titulli i botës, ne jemi kampion

Ngjarja paraprake

Debutim pozitiv për Sherif Kallakun në Kombëtare

Ngjarja e ardhëshme

​Nesër hapen shkollat në Kijevë dhe Damanek

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian