Harrojeni Gentën, motra e saj qenka “bombë’

Genta Ismaili nuk është fëmija i vetëm në familje.

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë.

E sot është Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Agron Kuka: Distria e konfirmoj se jorastësisht është e para në ranglistën botërore 

Ngjarja e ardhëshme

Erdoğan diskutoi çështjet rajonale me kreun e NATO-s, Stoltenberg

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian