Halle Berry flet për përvojat seksuale: Orgazmën e parë e përjetova kur isha 11 vjeçe

“Unë isha duke kuptuar seksualitetin tim si shumica e vajzave”, thotë Halle Berry, 54 vjeçe teksa tregon se kishte kaluar orgazmën e saj të parë në moshën 11 vjeçe.

Halle Berry ka zbuluar se kishte orgazmën e saj të parë kur ishte 11 vjeçe, shkruan Daily Mail.

Aktorja e “Catwoman”, 54 vjeçe, foli për përvojën e saj të parë të eksplorimit të seksualitetit të saj kur asaj dhe shoqes Lindsay Flores iu bënë një seri pyetjesh të lidhura me seksin për serinë e tyre ‘Bad & Booshy’ në Instagram.

Halle kujtoi: ‘Më kujtohet orgazma ime e parë … e bëra me vete”.

Lindsay pyeti sa vjeç ishte, Halle u përgjigj: “11”.

Ajo shtoi: ‘Isha duke bërë punë… Isha duke kuptuar seksualitetin tim, si shumica e vajzave. ‘

Por, kur çiftit iu kërkua të tregonte detajet mbi ‘arratisjet e tyre më të çmendura seksuale’, Halle refuzoi të përgjigjej.

Një burim tha se Halle ka pasur përvoja negative me burra, por partneri i saj aktual, Van e mësoi atë të dojë përsëri dhe ta dojë veten.

“Ai është një njeri i mrekullueshëm, i kujdesshëm.Kimia e tyre është e mirë”, shtoi ai.

Çifti e bëri zyrtare lidhjen e tyre në Instagram në shtator, kur Halle postoi një fotografi të saj duke veshur një bluzë me emrin e muzikantit të stampuar në të dhe e etiketoi atë në të.

Ngjarja paraprake

Erdoğan: Samiti G20 mund të jetë vendimtar në frenimin e pasojave të pandemisë

Ngjarja e ardhëshme

Nënshtetësia në lindje, Trump përgatitet t’i japë fund

të fundit nga