Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

Esin Hakaj është shfaqur shumë i lumtur për golin e parë me fanellën e Partizanit, teksa pas ndeshjes u shpreh se më e rëndësishme se gjithçka është fitorja e ekipit. Gjithashtu për “Gol pas Goli”, Hakaj tha se dy pretendentët kryesorë sipas tij për titullin janë Teuta dhe Vllaznia, së bashku me Partizanin.

“Më në fund e gjeta një gol, pasi nuk kisha shënuar shpesh.

Por me e rëndësishme që është fitorja e ekipit. Kemi pasur ndeshje ku nuk kemi fituam, por kemi bërë shumë më dhe fati nuk na ka ndihmuar. Jemi në rrugën e duhur dhe shpresoj të vazhdojmë kështu.

Kam shënuar dy gola me Teutën, ky është goli i parë me Partizanin.

Për Çinarin ishte një keqkuptim. Nuk e di për çfarë nisi ajo. Sot e nisëm keq, në ndeshjet e tjera e kemi nisur mirë dhe nuk e di pse e nisëm ashtu sot. Mendoj se Teuta me Vllaznia së bashku me ne janë pretendentët kryesorë për titullin kampion”, tha Hakaj.

Ngjarja paraprake

ASh-AA, akuza për korrupsion në adresë të qeverisë

Ngjarja e ardhëshme

Pas publikimit të albumit, Elvana shfaqet joshëse nga seti i ri fotografik

të fundit nga

Bora mbulon Bergamon

Bora mbulon Bergamon, shtyhet fillimi i ndeshjes Atalanta-Villareali. Grupi F është në

AlbanianEnglishMacedonian