Hajrizi rikthehet te Trepça: Torcida është zemra ime!

Basketbollisti i Kombëtares së Kosovës, Drilon Hajrizi, së fundi ka luajtur për Pejën, rikthehet në folenë e vjetër, të KB Trepça nga Mitrovica.

“Minatori është foleja ime. Trepça është fryma ime. Torcida është zemra ime!

Krejt këto janë vetja ime! Unë po i kthehem vetes sime!

Si lojtar profesionist, largimi ishte i pashmangshem. Si Drilon, e ndjej te nevojshme t’ju kërkoj falje për mungesën!

Mire se ju gjeta”, ka shkrua Hajrizi në profilin e tij në facebook.

Ngjarja paraprake

Vranësira dhe diell gjatë javës që po vjen, këto janë temperaturat për të hënën dhe të martën

Ngjarja e ardhëshme

Viti i Ri në Angli, dëbora “vërshon” në rrugë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian