Hailey Bieber pozon me pallto 9,450 dollarë

13:02 | 15 Prill 2021

© Hailey Bieber/Instagram

Modelja është duke qëndruar në Francë me bashkëshortin e tij Justin dhe po ndanë edhe postime në Instagram.

Dhe të mërkurën modelja postoi imazhe me stil të viteve 1970 ndërsa kishte veshur pallton e saj të prej 9,450 dollarë të markës Bottega Veneta, transmeton lajmi.net.

Postimi i fundit vjen një ditë pasi Hailey ngacmoi 34.2 milion fansat dhe ndjekësit e saj me një pamje të ngjashme ku ajo ekspozoi belin e saj të tonifikuar dhe të nxirë.

Ajo gjithashtu veshi pallton prej lëkure prej qingji të gjatë me të cilën ka pozuar në fund të vitit të kaluar.

Duke i shtuar kësaj dukje, Hailey mbante syze dielli të bardha dhe atlete të bardha dhe portokalli dhe flokët e saj bjonde të gjata, të drejta të ndara në mes.

Më herët të mërkurën, vajza e aktorit Stephen Baldwin dhe mbesa e Alec Baldwin, ndau një foto të adhurueshme të saj të me qenin e dashur Oscar.

Vendasit në Arizona dukeshin të ishin shtrirë përsëri në një shtrat me kafshën shtëpiake, me sa duket një maltej Yorkie, me kokat e tyre mbështetur njëri-tjetrit.

Padyshim, Hailey e kishte mendjen tek burri i saj kur postoi një foto të çiftit duke ndarë një përqafim të pasionuar./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Duka letër KOKSH-it: Hipokrizi kërkesa juaj

Ngjarja e ardhëshme

Vendoset gurthemeli për ndërtimin e Zyrës së Punësimit në Gjakovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian