Hailey Bieber dhe Kendall Jenner kalojnë kohë së bashku në LA

Hailey Bieber u bashkua me miken e saj të vjetër Kendall Jenner në Los Anxhelos të hënën pas pushimeve të saj në Hawaii gjatë fundjavës.

Hailey dhe Kendall u panë së bashku të hënën rrugëve të Los Anxhelos me veshje të thjeshta sportive të cilat treguan linjat e bukura trupore.

23 dhe 24 vjeçarja, kishin vendosur maska mbrojtëse ndaj koronavirusit. Kendall kishte zgjedhur një veshje të zezë dhe vjollce kurse Hailey me ngjyrë gri.

Ndryshe, modelet e njohura janë duke reklamuar së fundi çantat e firmës “Versace”.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Karnavali në Vevçani u mbajt, edhe pse policia u mundua të intervenojë

Ngjarja e ardhëshme

Kryetarja e Dhomës së Përfaqësuesve me akuza të rënda: Trump është i rrezikshëm, ai duhet të shkojë

të fundit nga