Habit gazetari italian

Sergio Ramos ka mbyllur kapitullin e tij te Real Madrid! i sigurtë është edhe gazetari i njohur italian i Sky Sport, Paolo Condo, që ka rrëfyer edhe një prakaskenë merkatoje…

“Një mik nga Madridi më tha që Sergio Ramos nuk do të qëndrojë te Real sezonin e ardhshëm. Nëse Paolo Maldini do t’i telefononte personalisht, ai do ta mendonte seriozisht transferimin te Milani.

Për kapitenin e Real Madrid do të ishte një nder i madh të luante te klubi kuqezi.

Unë e kam xhiruar këtë informacion dhe reagimi nga qarqet pranë menaxherëve të Milanit është se janë bërë sondazhe hulumtuese, por pretendimet janë absolutisht jashtë merkatos dhe kështu që mendoj se Sergio Ramos do të shkojë te PSG ose Angli. Pa pandemi ndoshta ndryshe do të ishte situata”.

Ngjarja paraprake

Qarkulloi lajmi se është e fejuar, Ledjana e “Përputhen” ka një reagim

Ngjarja e ardhëshme

Po kulloste bagëtitë me nipin, hipopotami shtyp pë vdekje 81 vjeçarin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian