“Habibi”, Ari Blue publikon këngën e re

Këngëtarja Ari Blue ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Habibi” quhet kënga ritmike që do t’iu shoqërojë këtë fund-vere.

Për tekstin është përkujdesur vet Ari Blue, ndërkaq kënga është publikuar nga Fole Publishing.

Në videoklip, Ari shfaqet në formë të hatashme, teksa bukurisë së saj i shtohen peisazhet e Shqipërisë, ku edhe është xhiruar videoklipi i këngës.

Këtu mund ta dëgjoni këngën.

Story i mëparshëm

Hakerët kryejnë aksion të suksesshëm në Raiffeisen Bank

Story i radhës

Rashica; Shumë i lumtur dhe i emocionuar që jam këtu

Të fundit nga