Guerili mbërrin në shtëpi, pamje nga pritja

Dy ditë pasi u bënë prindër për herë të parë, Ermira dhe Gold AG ia kanë mësyrë shtëpisë për të parën herë me djalin.

Ka qenë reperi ai që ka postuar një fotografi në rrjete sociale përpara klinikës gjinekologjike.

Më pas, Ermira ka publikuar një fotografi nga mikpritja në shtëpi me buqetën me lule.

Jetë të gjatë Guerilit! 

Image
Ngjarja paraprake

Kompania Moderna do të aplikojë për autorizimin e vaksinën kundër COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Ahmeti e quan “hajgare” ndihmën prej 2 milionë eurosh nga Qeveria për 156 biznese

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian