Guardiola konfirmon mungesën e Agueros në ndeshjen e radhës

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka konfirmuar se lëndimi i sulmuesit Sergio Aguero do shkaktojë mungesën në ndeshjen e radhës ndaj Portos.

Aguero mungoi në fitoren ndaj Burnley dhe nuk ka nisur në stërvitje.

Mirëpo, 32-vjeçari ende s’është shëruar dhe këtë e ka konfirmuar Guardiola.

“Nuk jam i shqetësuar. Ai nuk është stërvitur. Ka probleme në gju. Nuk është asgjë serioze”, deklaroi ai.

Ndeshja e radhës për Cityn është ndaj Portos.

Ngjarja paraprake

Ahmeti konfirmon përkrahjen materiale për mediat, i fton të aplikojnë për grante

Ngjarja e ardhëshme

Personi që doli gjysmë i zhveshur në Pejë, kishte tentuar disa herë të kryejë vetëvrasje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian