Grushte dhe të shtyra në zyrat e FRD, Rama: Meta ka çrregullime shëndetësore

Kryeministri Edi Rama duke komentuar përplasjen e Presidentit Ilir Meta me policinë Bashkiake tek zyrat e FRD në Tiranë, e ka cilësuar veprimin e presidenti si një shfaqje klinikisht e rëndë.

Më tej Rama ka shtuar sipas tij se Presidenti Meta ka çrregullime shëndetësore.

“Një shfaqje klinikisht e rëndë dhe natyrisht kërkon solidaritet njerëzor.

Jo më me dikë që është President që ka çrregullime shëndetësore dukshëm të rënda” ka thënë Rama ndër të tjera.

Ngjarja paraprake

Senatorët amerikanë dënojnë ‘sulmin’ e Rusisë mbi REL-in

Ngjarja e ardhëshme

Kush janë anëtarët e ri të bordit të FVK-së?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian