Grubi: Urime Dita e mëvetësisë Amerikë!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar Ditën e pavarësisë së Amerikës. Grubi është shprehur se gjithmonë do të jenë mirënjohës për mbështetjen të cilën SHBA-të e japin për vendin.

Urime Dita e pavarësisë Amerikë! 

Mirënjohës për mbështetjen në proceset jetike të zhvillimit demokratik të vendit tim!

Story i mëparshëm

Lëvizja BESA: Pranojmë propozimin francez, gjatë ndryshimeve kushtetuese të hiqet “20%” dhe të shkruhet gjuha shqipe

Story i radhës

​Zyrtare, Kalvin Phillips nënshkruan me Manchester Cityn

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish