Grubi pastron Xhamitë e Shkupit para Bajramit

Sonte, bashkë me ekipet e Higjenës konunale Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik, Artan Grubi ka qenë i pranishëm dhe ka asistuar në pastrimin e xhamive në Shkup.

Sonte bashkë me punonjësit e Higjienës komunale pastrojmë, dezifektojmë dhe bëjmë gati xhamitë e Shkupit në prag të Fitër Bajramit, ka shkruar kështu përmes rrjeteve sociale Grubi teksa shihet që bashkë me ekipet teksa asiston në pastrimin dhe dezinfektimin në prag të Fitër Bajramit.

Ngjarja paraprake

​Napoli drejt Ligës së Kampionëve

Ngjarja e ardhëshme

​Dorëhiqet presidenti i Federatës së Futbollit të Gjermanisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian