Grubi pastron Xhamitë e Shkupit para Bajramit (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i Parë dhe ministri për Sistem politik,  Artan Grubi, sonte ka kontribuar në pastrimin dhe dezinfektimin e xhamive të Shkupit në prag të festës së Fitër Bajramit

“Sonte bashkë me punonjësit e higjienës komunale pastrojmë, dezifenktojmë dhe bëjmë gati xhamitë e Shkupit në prag të Fitër Bajramit” ka shkruar Grubi përmes Facebook.

Ngjarja paraprake

​Dorëhiqet presidenti i Federatës së Futbollit të Gjermanisë

Ngjarja e ardhëshme

Fatmir Limani nga spitali për TV21 komenton shkarkimin: Mos tallen me emrin tim!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian