Grubi, Lloga e Bekteshi bashkë në mbështetje të Kombëtares!

Zv.kryeministri i parë i RMV-së, Artan Grubi, i shoqëruar nga ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga dhe ai i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi përmes një fotografie të përbashket nga stadiumi “Air Albania”, kanë bërë të ditur se ndodhen në Tiranë për t’i dhënë mbështetje kombëtares shqiptare.

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll po përballet me Ishujt Faroe, ndërsa pjesa e parë e ndeshjes ka përfunduar me rezultatin 0 me 0.

Edhe të tjerë politikan nga Maqedonia e Veriut ndodhen në Tiranë për ndeshjen e kombëtares shqiptare të futbollit.

Story i mëparshëm

Mane – Albës: Je hipokrite për atë që the për Kaderin

Story i radhës

Asllani: Ishte e vështirë të gjenim hapësira

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me