Grubi: Ganiu, Purrini dhe Muça do të bëjnë edhe me shumë, edhe më mirë për Çairin dhe Shkupin

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi me rastin e hapjes së shtabit komunal në Çair ka kërkuar mbështetjen e qytetarëve për kandidatin Visar Ganiu, bartësen e listës së këshilltarëve Sermine Purrini dhe kandidatin për këshilltar në qytetin e Shkupit, Ardian Muça.

Grubi gjithashtu ka thënë se qytetarët tanë do të na nderojnë duke ftuar miqtë e dashamirët që të rrethojnë numrin 3, me qëllim që Ganiu, Purrini dhe Muça të mund të bëjnë edhe me shumë, edhe më mirë për komunën e Çairit dhe qytetin e Shkupit.

Ngjarja paraprake

Zaev: Sinjalet e mirëkuptimit për çështjen e identitetit po vijnë nga Bullgaria

Ngjarja e ardhëshme

ВИДЕО | Мавровчани реагираат: Доста ни е без вода и затрупани со дивоградби, ќе протестираме!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian