Grubi: Festoi rinia që sot është e barabartë dhe nuk ia ndal kush gëzimin dhe krenarinë

Zëvendëskryeministri  i parë Grubi është shprehur për festën e mbrëmshme në Shkup duke thënë se u shijua në maksimum nga të pranishmit dhe pret që e njejta të ndodh edhe në Tetovë.

Shkupi shijoi në maksimum atmosferën fantastike që mbrëmë në Sheshin Skenderbeu e krijuan Dafina, Ledri, Three Dots dhe Bardhi me rastin e përvjetorit të 20-të të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festoi rinia që sot është e barabartë dhe nuk ia ndal kush gëzimin dhe krenarinë të fituar me shumë mund e sakrificë.

Le ta vazhdojmë sot festën bashkë në ora 20:30 në Sheshin Iliria në Tetovë!

Story i mëparshëm

“U ulën këmbëkryq me të zgjedhurin e Ramës, por…’- Salianji kundër bojkotit dhe ironizon qëndrimin e Alibeajt

Story i radhës

Muller: Bundesliga është prapa në buxhet

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish