GRUBI: Avni Mula, i jashtëzakontë, i papërsërtishëm

I jashtëzakontë dhe i papërsëritshëm.
Faleminderit dhe lamtumirë Avni Mula.

Kështu ka shkruar në profilin e tij zyrtar në rrjetin social facebook, zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi.

Ngjarja paraprake

Labinot Kabashi i bashkohet Villarrealit C

Ngjarja e ardhëshme

Një adoleshent vritet nga policia ruse për goditje me thikë të oficerit në rajonin e mbizotëruar nga myslimanët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian