Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte

Kur u pyet nga komshinjtë pse e bëri këtë, ajo u përgjigj se “Bibla thotë të presim çdo gjë që mund të mëkatoj”.

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas.

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia. 

Ngjarja paraprake

Ac Milan – Roma 3:3, Kumbulla i siguron një pikë “gjallorosëve”

Ngjarja e ardhëshme

​Prishtina me 800 raste aktive, nuk pritet mbyllje totale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian