Grezda lumturohet me formën e Dakut: Bravo, djali im i dashur

utbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda ka dërguar mesazh për sulmuesin e Kosovës, Mirlind Daku.

Daku ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme, ku hyri si inkuadrues duke shënuar dy herë për t’i sjellë fitoren Osijekut.

Kësaj i është gëzuar edhe ish bashkëlojtari, Eros Grezda dhe këtë e bëri të ditur përmes një story në rrjetin social, Facebook.

Grezda publikoi golin e Dakut me kokë dhe shkroi: Bravo, djali jem i dashur.

Ndërkohë, dyshja kanë ndërtuar miqësi të mirë për disa muaj sa ishin bashkë te klubi kroat.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

5 ditë nën tokë, gjendet trupi i pajetë i minatorit në Bulqizë

Ngjarja e ardhëshme

Kompanitë e transportit në Gjilan paralajmërojnë protesta

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian