Gresa shfaqet nga pushimet në Stamboll, por befason me foton e fundit

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të dashura për publikun e Kosovës.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi, Gresa ka shkuar në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të shumta.

Sot, ajo ka postuar një foto nga qyteti turk, mirëpo, duket se Gresa ka zbuluar më shumë se që duhet me këtë veshje.

Image
Ngjarja paraprake

Kura e Trump për Covid-19 paska një përbërës ‘sekret’

Ngjarja e ardhëshme

E thotë Di Marzio, Rrahmani mund të mos grumbullohet në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian