Gresa Behluli tregon pse nuk publikon fotografi me bashkëshortin

9:11 | 15 Prill 2021

Qysh se nga martesa e këngëtares rrallë se kemi parë një imazh të publikuar me burrin e saj në rrjete sociale.

Dhe kjo gjë siç duket iu ka shtuar kureshtjen edhe ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Përmes rubrikës “Ask me a question”, këngëtarja është pyetur për këtë e cila edhe ka dhënë një përgjigje.

Gresa Behluli ndër të tjera tha se bashkëshorti i saj nuk ka dëshirë të dal në media rozë dhe të komentohet.

Tutje ajo shton se ai nuk e ka zgjedhur që është fytyrë publike por një vajzë e mbarë dhe me vlera.

Theksojmë se, këngëtarja është martuar në vitin 2019./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Basha i mbyll derën Ramës për bashkëpunim, debat virtual në twitter

Ngjarja e ardhëshme

Luka Doncic i jashtëzakonshëm, i jep fitoren Dallasit në sekondën e fundit të ndeshjes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian