Gresa Behluli publikon këngën “Nëna ime”

Këngëtarja e zhanrit popullor, Gresa Behluli, është shumë e dashur për publikun e gjerë.

Ajo për vite me radhë ka sjellë projekte nga më të ndryshmet, përfshirë bashkëpunime me emra të njohur.

Në një postim të fundit, ajo ka theksuar se ka sjell në treg këngën e saj më të re.

“Nëna ime” mban titullin prodhimtaria muzikore, këngë kjo që padyshim do të dëgjohet shumë.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë, kënga është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Ngjarja paraprake

Ilir Meta ua lë fajin diplomatëve për bllokimin e Kushtetueses

Ngjarja e ardhëshme

Maqedoni: 32 viktima dhe 336 raste të reja me COVID

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian