Gresa Behluli konfirmon shtatzaninë me klipin e ri

Pak ditë më parë u raportua se Gresa Behluli ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja e njohur nga Kosova përflitej prej kohësh se ajo dhe bashkëshorti i saj, Lulzim Ibrahimi do të bëheshin prindër për herë të parë.

Burimet zbuluan se këngëtarja është në muajin e gjashtë por gjinia e foshnjës nuk është bërë e ditur.

Megjithatë, këngëtarja preferoi të mos reagonte por zgjodhi ta pranojë lajmin e ëmbël në mënyrën më të bukur.
Në klipin e ri, ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Kënga mban titullin “Numero Uno”, e cila sapo është lancuar në Youtube. 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ancelotti: Nëse mbajmë shpirtin, do t’ia dalim

Ngjarja e ardhëshme

Bexheti: Nuk duhet të keqpërdoret tragjedia, komunat nuk kanë të bëjnë me këtë punë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian