Greqia nuk gjen qetësi, një tjetër tërmet godet Kretën, ja sa ishte magnituda

Greqia është goditur sërish nga një tërmet.

Vetëm pak minuta më parë një lëkundje e re u regjistrua në Heraklion, Kretë. Dridhja ishte 3.4 në shkallën Rihter dhe 5.4 kilometra e thellë.

Më parë, një tërmet me madhësi 4.8 të shkallës Rihter tronditi rajonin.

Ku u regjistruan dëme të mëdha materiale.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Slogani “Liria ka emër” po e mban Kadri Veselin në burg

Ngjarja e ardhëshme

Ndodh edhe kjo: 13 punëtorë hipin në një kombi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian