Grenell godet Biden: Ai e humbi kontrollin

Emisari special i
Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell,
ka reaguar në një postim të tij në Twitter në lidhje me debatin mes presidentit
Trump dhe Joe Biden, duke thënë se ky i fundit
e humbi kontrollin, transmeton Gazeta Sinjali.

“Dhe përsëri, Joe Biden e humbi kontrollin. Ai godet “Ti je presidenti më i keq në histori”, shkroi Grenelli në Twitter.

Kujtojmë që presidenti Donald
Trump dhe kandidati demokrat për këtë post, Joe Biden, janë përplasur për disa
çështje gjatë debatit të parë për zgjedhjet presidenciale që do të mbahen në 3
nëntor.

Ndërsa, sipas CNN, gjashtë në dhjetë përcjellës të debatit mes dy kandidatëve presidencialë në SHBA, mendojnë se Joe Biden ka dalë fitues, ndërsa vetëm 28% besojnë se debatin e fitoi Donald Trump. /Gazeta Sinjali/

Ngjarja paraprake

Izrael, vendosen kufizime ndaj protestave kundër Netanyahut

Ngjarja e ardhëshme

Superkupa e Gjermanisë: Bayern Munich synon trofeun e 5-të këtë sezon

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian