Grabitja e armatosur në Vlorë, plagoset punonjësi

Një karburant është grabitur mbrëmjen e sotme në Vlorë nga një person i armatosur dhe i maskuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Hajro Çakërri’.

Shitësi i karburantit është përballur fizikisht me personin që ka shkuar për të grabitur.

Gjatë përleshej punonjësi është plagosur në këmbë.

Bëhet me dije se grabitësi ka marrë lekët e xhiros ditore të karburantit.

Ngjarja paraprake

Bill Gates shpjegon se çfarë shkoi keq me vitin 2020 dhe është saktësisht mësimi që duhet të dëgjojmë

Ngjarja e ardhëshme

Isufi jep dorëheqje nga Trepça

të fundit nga