Goditje “kung fu” në organin gjenital

Goditje “kung fu” në organin gjenital, futbollisti i skuadrës franceze ngatërron sport!

Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez.

Në minutën e 42-të, teksa skuadra e Monpelier po humbiste me rezultatin 0:3, mesfushori Le Tallec, është tradhtuar nga nervat, teksa gjatë një dueli, ngatërroi sport, duke goditur me stil alla “kung fu”, kundërshtarin, drejt e në organin gjenital. 30-vjeçari u ndëshkuar direkt me karton të kuq.

Ngjarja paraprake

Ky kanton i Zvicrës më i ashpër ndaj COVID-19: Nuk presim masat e federatës

Ngjarja e ardhëshme

Po të kishim më shumë Xhavit Kajtaza...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian