Goditi Sali Berishën me grusht në fytyrë, Gerti Shehu i drejtohet Apelit: Mos më lini në burg

Gert Shehu ka dorëzuar ankim ndaj vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë që e la atë në burg.

Ai akuzohet për goditje për shkak të detyrës dhe plagosjes së lehtë me dashje ndaj kreut të Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Mbrojtja kërkon zbutje të masës së sigurisë dhe hetimin e tij në një masë më të lehtë se ajo e arrestit në burg.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Drita së shpejti me trajner të ri, ky është emri që mund ta drejtojë klubin gjilanas

Story i radhës

Konfirmohen emrat e dy aktorëve të njohur që do të marrin pjesë në edicionin e dytë të “Big Brother Vip”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish