Goditet Interi, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me Covid-19

Interi ka pranuar një lajm katastrofal në prag të ndeshjes me Borrussia Munchengladabch në Ligën e Kampionëve.

Super-ylli i skuadrës, Achraf Hakimi, ka rezultuar sot pozitiv në testin për Covid-19.

Marokeni pritet të mungojë në ballafaqimin me skuadrën gjermane e cila zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Giuseppe Meazza.”

Ngjarja paraprake

Policia turke arreston 23 të dyshuar lidhur me FETO-n

Ngjarja e ardhëshme

Mësuesi i muzikës rrahu për vdekje të dashurën franceze, para se të vriste veten në përplasjen kokë më kokë

të fundit nga

Tirana barazon

Tirana dhe Egnatia u ndanë në barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar

AlbanianEnglishMacedonian