Goditen dy raste të shitjes së drogës në Sarandë/ Arrestohet 18 vjeçari, procedohet një tjetër

Shqipëria13 gusht 2023

Digjen 4 automjete në Fier

Fier/Informacion paraprak
Rreth orës 03:20, në lagjen “Apollonia”, Fier, automjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit N. B., i parkuar, dyshohet për shkaqe elektrike, ka marrë flakë.
Si pasojë është djegur edhe…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Veprimi i fundit që bëri familja mbretërore vuri pikat mbi “i”, shkatërrohet marrëdhënia mes Mbretit Charles dhe Princ Harryt

Story i radhës

Një objekt në Magure të Lipjanit përfshihet nga zjarri, pronë e AKP-së

Të fundit nga