Gnabry, pozitiv me COVID-19

Sulmuesi i Bayern Munchen është testuar pozitiv me Covid-19, ka postuar Bayern Munchen në faqen zyrtare të tij

Kjo do të thotë se Gnabry nuk do të mund të luajë kundër Atletico Madrid nesër, ndeshje kjo që Bayern e zhvillon në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Bayern është në grup bashkë me Atleticon, Salzburgun dhe Lokomotivën e Moskës.

“Serge Gnabry, (25) është testuar pozitiv me COVID-19. Sulmuesi i FC Bayern është mirë. Ai është karantinuar në shtëpinë e tij”, thuhet ndër të tjera në komunikatën e Bayernit. 

Ngjarja paraprake

Assad kërkon lehtësim të sanksioneve amerikane në këmbim të lirimit të pengjeve

Ngjarja e ardhëshme

Shtylla kryesore e padëmtuar e bashkimit kombëtar është dhe mbetet harmonia fetare

të fundit nga

Chiellini provokon

“Hetimet? Lënë kohën që gjejnë… Pas titujve duhet të dish të presësh”

AlbanianEnglishMacedonian