Gjobiten 332 vozitës në Shkup, 109 për tejkalim të shpejtësisë

Gjithsejtë 332 vozitës janë gjobitur gjatë 24 orëve të fundit në rajonin e Shkupit, mes të cilëve për tejkalim të shpejtësisë janë 109. Nga MPB-ja njoftojnë se kontrollet vazhdojnë edhe në ditët në vijim, andaj apelojnë deri tek qytetarët që të respektojnë rregullat në trafik me të vetmin qëllim që të rritet siguria në trafik.

Ngjarja paraprake

Antalya, qyteti magjik turistik me pasuri antike dhe natyrore

Ngjarja e ardhëshme

Dy Racione Kos në Javë – Përfitimet për Shëndetin e Zemrës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian