Gjobë për parkimin/ Shoferi godet me grushte policin në Shkodër, i thyen nofullën

Një efektiv policie ka pësuar dëmtime të shumta, si pasojë e goditjeve të marra nga drejtuesi i një mjeti të cilin e kishte gjobitur për parkim të gabuar.

Ngjarja u shënua ditën e djeshme në Shkodër, në lagjen “Parrucë” ku si të dyshuar, policia ka shpallur në kërkim Indrit Shtegun.

I dyshuari akuzohet se ka dhunuar efektivin e policisë Shkodër, Hysni Idrizi, pasi ky i fundit e ka gjobitur pasi kishte parkuar dysh.

Në debat e sipër Shtegu e ka dhunuar egërsisht, duke i shkaktuar dëmtime të shumta efektivit.

Mësohet se Idrizi ndodhet në spitalin e Shkodrës me dëmtime dhe fraktura, kryesisht në pjesën e nofullës.

Aktualisht nga ana e policisë vijon puna për kapjen e Shtegut.

Ngjarja paraprake

Fondi i Sigurimeve Shëndetësore: Rion Gashi nuk ka aplikuar për shërbimin jashtë vendit

Ngjarja e ardhëshme

“Unë ndjeva dhimbjen e Messit”; Suarez flet për herë të parë mbi largimin zhgënjyes nga Barça

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian