Gjoba për 761 persona për mosmbajtje të maskës

Ministria e Punëve të Brendshme informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga Covid-19. Nga kjo Ministri njoftojnë se në 24 orët e fundit shqiptuar 761 gjoba për mbajtjen e maskës.

Nga MPB apelojnë deri te qytetarët të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga ana e Qeverisë me qëllim ballafaqimin me Covid-19.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Rekordi i Solskjaer në 100 ndeshje si trajner i United do të jetë më i mirë se i Fergusonit

Ngjarja e ardhëshme

Ledina Çelo rikthehet me projekt të ri pas shumë kohësh, publikon një pjesë të klipit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian