Gjithë vëmendja tek Jennifer Lopez, sjellë pamje me veshjen interesante

Jennifer Lopez ka sjellë imazhe nga seti i ri fotografik për ndjekësit e saj.

Ndonëse artistja e njohur Jennifer Lopez ka kaluar ditëlindjen e 51, ajo duket më në formë se kurrë.

Se ajo duket më mirë se asnjëherë më parë e ka dëshmuar me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ku shpalos pjesë nga jeta e përditshme si dhe nga ajo profesionale.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shihet me veshje mjaft interesante, një kostum i hapur në forma rrumbullake në shumicën e materialit.

Ajo momentalisht po shijon edhe lidhjen me Alex Rodriguez dhe dyshja po kalojnë kohë të mirë së bashku me fëmijët e tyre.

Ngjarja paraprake

Ibrahimovic: Maldini po më bën presion

Ngjarja e ardhëshme

Kryeministri britanik paralajmëron për valën e tretë të mundshme të COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian