Gjithë vëmendja tek Jennifer Lopez, pozon nga shtrati gjysmë e veshur

Jennifer Lopez ka sjellë imazhe nga shtrati për ndjekësit e saj.

Ndonëse artistja e njohur Jennifer Lopez ka kaluar ditëlindjen e 51, ajo duket më në formë se kurrë.

Se ajo duket më mirë se asnjëherë më parë e ka dëshmuar me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ku shpalos pjesë nga jeta e përditshme si dhe nga ajo profesionale.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shihet e shtrirë në shtrat e duke marrë poza provokuese gjysmë e veshur.

Ngjarja paraprake

Zaev: Shteti është këtu të ndihmojë në momentet më të vështira

Ngjarja e ardhëshme

Aksidentohet Samuel Eto’o, kjo është gjendja e tij shëndetësore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian