“Gjithë jetën bashkë unë dhe ti”, Rozana Radi bën dedikim emocionues për të motrën

“Nuk ka asnjë në botë të më njohë siç më njeh ti! Falemnderit që je aty për mua gjithmonë! Sa mirë që erdha në këtë botë pas teje, se nuk e di a do mund të isha kjo që jam sot nëse do të ishte ndryshe. Gëzofsh 100! Gjithë jetën bashkë, unë dhe ti”, ka shkruar Rozana. Në një ditë kaq speciale sa kjo, Radi nuk mund të mos bënte gjë tjetër, veçse të përcjellë emocion me urimin për Andetën. Artistja është e lidhur ngushtë me të motrën dhe këtë e ka shprehur jo rrallë herë publikisht. Komentet në Instagram dedikuar Andetës kanë qenë të shumta, ndërsa vetë ajo ende nuk ka kthyer një përgjigje për Rozin.

Ngjarja paraprake

Macron takon lideren e opozitës bjelloruse, zotohet për ndihmë

Ngjarja e ardhëshme

SYRIZA i kërkon Micotakis menjëherë të sjellë marrëveshjen me Maqedoninë e Veriut në Parlament

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian