Gjermani-Angli, formacionet zyrtare

Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare të përballjes së madhe ndërmjet Gjermanisë dhe Anglisë.

Kjo ndeshje është e vlefshme për Grupin 3 të Ligës A në Ligën e Kombeve dhe zhvillohet me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Alianz Arena” në Gjermani.

Këto janë formacionet zyrtare:

Gjermania: Neuer, Klostermann, Rudiger, Schiostebeck, Holmann, Gubdogan, Kimmich, Reum, Musiala, Havertz, Muller

Anglia: Pickford, Trippier, Maguire, Stones, Walker, Philipps,, Rice, Sterling, Mount, Saka, Kane

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ja kandidatët për kryetar të degës së BDI-së në Gostivar

Story i radhës

Flet menaxheri i VIP-ave: “Nora Istrefi më nxorri me humbje…”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish