Gjëra të vogla që ju ndihmojnë të dukeni të përsosur

Në disa situata, njeriu nuk e ka luksin të shpenzojë shumë kohë duke u përgatitur.

Por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të arrini që të rregulloheni dhe të dukeni bukur, edhe nëse nuk keni në dorë mjetet tuaja të besueshme të bukurisë.

Bëni flokët kaçurrela duke përdorur një gotë.

Ngrohni lapsin e syve përpara aplikimit.

Për të rregulluar vetullat përdorni ngjyrë për vetulla.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Kjo është protesta më e turpshme”, Rama: Nuk do të hiqet asnjë taksë nga nafta sa të jem unë këtu

Story i radhës

Perëndimi duhet t’i japë fund varësisë ndaj energjisë ruse, thotë Boris Johnson

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish