Gjendet pa shenja jete i moshuari nga Prishtina, u zhduk para disa javësh

I moshuari nga Prishtina i cili tash e disa javë raportohet i zhdukur është gjetur sot pa shenja jete.

Lajmin e ka bërë të ditur vullnetari Ridvan Tahiri i cili me një grup njerëzish ishin angazhuar në kërkimin e tij.

Tahiri shkruan se ai është informuar se Berkolli është gjetur pa shenja jete.

Reagimi i tij:

Po sa u informova se Enver Berkolli eshte gjetur pa shenja jete.

Ndjej dhimbje dhe pikllim te thelle me familjen Berkolli.

Ne emer timin ne emer te gjith vullnetarve,ju shpreh ngushllimet me te sinqerta familjes.

Baca Enver qofsh banor i xhenetit.

Do te kujtojme i gjith grupi i Vullnetarve.

Ngjarja paraprake

Aliti huazohet në Zurich

Ngjarja e ardhëshme

Galaxy Z Fold 2 është disa herë i sigurtë nga dëmtimet sesa Galaxy Z Fold

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian