Gjendet një makinë e djegur në Pukë, e kishte marrë me qera një turist i huaj

Një makinë e djegur është gjetur në aksin rrugor Gjegjan-Reps, në Pukë.

Mjeti tip “Skoda Fabia” është gjetur në vendin e quajtur “Kodra e Bardhë”, ndërsa rezulton të jetë marrë me qira në Rinas.

Nga informacionet e para thuhet se makina ishte marrë me qira nga një turist i huaj në aeroport.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Humb jetën polici në SHBA, viktima e pestë e përplasjeve në Kongres

Ngjarja e ardhëshme

Rritet numri i viktimave në trazirat e SHBA-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian