Gjendet një kufomë e dekompozuar në Kolonjë

Kolonjë- Një kufomë e dekompozuar është gjetur në fshatin Kreshovë, Kolonjë.

Sipas njoftimi të policisë trupi i dekompozuar i seksit mashkull është gjetur nga dy barinj të zonës.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës.

Dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Osmani nxjerr fotot nga takimi në Selanik, komentuesit kapen me Ramën

Story i radhës

Shprehitë e njerëzve të pakënaqur

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish