Gjendet një imigrantë i vdekur në Kumanovë

Nga Sektori për Punë të brendshme në Kumanovë njoftojnë se është gjetur një imigrantë i vdekur pa shenja dhune në fshatit Reçicë të Kumanovës.

“Dje në ora 16:03 në SPB Kumanovë u lajmërua se në ujerat e pellgut të fshatit Reçiqë u gjend trupi i një personi imigrantë.

Mjeku nga urgjenca ka konstatuar vdekjen pa shenja të dhunës, ndërsa inspektim në vendngjarje ka kryer ekipi nga SPB Kumanovë”, njoftojnë nga SPB-Kumanovë.

Për ngjarjen është njoftuar edhe prokurori publik me urdhërim e të cilit trupi është dorëzuar në ndërmarrjen funerale.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Imunizohen mbi 45 mijë nxënës të moshës 12 deri në 18 vjeç

Story i radhës

Ramos dhe Neymar jashtë listës

Të fundit nga