Gjendet i pajetë në banesë një 37-vjeçar në Tiranë

Një 37-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët, në Yzberisht të Tiranës.

Sipas policisë, dyshohet se ai mund të jetë vetëvarur.

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.03.2022, në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht, është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi S. K., 37 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Real Madrid 0-4 Barcelona, vlerësimet e lojtarëve

Story i radhës

E papritur: Këngëtarja braziliane përfundon në spital për shkak se mbajti gazrat para të dashurit – ja si filloi e gjitha

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish