“Gjëja e dytë më e mirë pas flatrave” Ledri Vula sjell pamje të bukura nga skijimi

Ledri duket se po shijon mjaft shumë borën në Gjermani.

Këtë vit pothuajse të gjithë vipat që kanë vendosur që pushimet dimërore t`i kalojnë në shtëpitë e tyre.

Ledri është ai i cili duket se po shijon stinën e dimrit mjaft shumë, në Gjermani ku ai gjendet së bashku me Sarën dhe vajzën e tyre.

Ai ka publikuar një video në profilin e tij të instagramit ku tha se skijimi për të ishte gjëja më e përafërt me fluturimin.

“Gjëja e dytë më e mirë pas flatrave”, tha Ledri duke iu referuar krahëve me të cilët nëse i kishte do të mund të fluturonte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Ngjarja paraprake

Një ribashkim prekës, një protezë për babin dhe një dhuratë e çuditshme për mësueset

Ngjarja e ardhëshme

​Parashikimi i motit për ditën e nesërme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian